کابل - 23 می 2024

شرکت مخابراتی اتصالات کمک های نقدی خویش را از طریق جمعیت هلال احمر افغانی برای قربانیان سیلاب های اخیر کشورارسال نمود.

هدف از این مشارکت فراهم نمودن کمک های فوری برای آسیب دیدگان این فاجعه بزرگ می باشد.

گفتنی است که از این پیش، اتصالات کمک های نقدی خویش را برای قربانیان زلزله هرات، پکتیا، پکتیکا و سیلاب های لوگر ارسال نموده بود و بیش از 50 تن مواد غذایی برای عودت کنندگان افغان از پاکستان فراهم نموده است.

IMG 6893

Etisalat Continues Upgrading its Networkmergedpic

ادامۀ ارتقای کیفیت شبکه توسط اتصالات

منحیث بخشی از ارتقای کیفیت شبکۀ خود، شرکت مخابراتی اتصالات خدمات 4G خویش را در ولایات کندز و جوزجان راه اندازی نمود. این در حالیست که اتصالات قبلا خدمات 4G خویش را در ولایات هرات و هلمند موفقانه فعال نموده است. با خدمات 4G یا نسل چهارم موبایل، مشتریان اتصالات میتوانند از الی 10 برابر سرعت انترنت با همان قیمت بسته های 3G، لذت ببرند.

brand Ambassador PR

کاپیتان تیم ملی افغانستان سفیر جدید نام تجاری اتصالات شد

کابل – 2 نوامبر 2022

شرکت مخابراتی اتصالات حشمت الله شاهدی، کاپیتان تیم ملی کریکت افغانستان، را طی توافق نامۀ منحیث سفیر جدید نام تجاری خود انتخاب نمود. این توافق نامه میان اتصالات و ستارۀ کریکت کشور به تاریخ 2 نوامبر در دفتر مرکزی اتصالات در کابل امضاء گردید.

محمد عثمان، رئیس اجرایی اتصالات افغانستان گفت "حشمت الله شاهدی یک کریکتر جوان و با انرژی است که توانسته است هم در میدان بازی و  هم در زندگی اجتماعی خویش خوب بدرخشد. تلاش و

heratPic

اتصالات خدمات 4G را در هرات راه اندازی نمود

کابل – 12 اکتوبر 2022

شرکت مخابراتی اتصالات خدمات 4G خویش را در ولایت هرات، سومین ولایت پرجمعیت افغانستان، راه اندازی نمود. در محفلی که به این مناسبت در شهر هرات برگزار گردیده بود، بیش از 250 مشتری ارزشمند اتصالات، کارمندان عالی رتبۀ دولتی، و نماینده گان رسانه های محلی اشتراک نمودند.

با راه اندازی خدمات 4G یا نسل چهارم موبایل، مشتریان اتصالات میتوانند از الی 10 برابر انترنت پرسرعت دربدل عین قیمت بسته های 3G لذت برده و از بسته های متعدد انترنت 4G، مناسب به ضرورت خویش، انتخاب نمایند. راه اندازی خدمات 4G مشکلات موجود در اتصال انترنت را

logo

آدرس

احسان پلازا گذشته از چهاراهی حاجی یعقوب شهر نو کابل افغانستان
+93 786 786 786

 هشدار کووید 19

اپلکیشن اتصالات من را دانلود کنید

دانلود کنید و به تمامی محصولات و خدمات اتصالات دسترسی داشته باشید

اندروید
آیفون

MyEAApp